Zadzwoń:


793 533 315

Napisz:


biuro.velin@gmail.com

  • Tłoczenie płyt

 

Ceny płyt CD i DVD

Podane ceny są cenami netto w PLN za pojedynczą płytę przy określonym wielkości nakładu i zawierają także koszt nośnika. Do ceny netto należy doliczyć podatek VAT wynoszący 23%. Prezentowane ceny nie są ofertą handlową i dlatego przed złożeniem zamówienia należy zapytać o całkowity koszt realizacji zamówienia. Proszę uwzględnić także koszt ewentualnej wysyłki zamówienia, który pokrywa klient.

Cennik tłoczenie płyt CD i DVD

Przykładowo podane ceny są cenami netto w PLN. Należy doliczyć podatek VAT wynoszący 23%. Prezentowane ceny nie są ofertą handlową w obliczu obowiązujących przepisów prawnych. Wycenę zamówienia w ilościach powyżej 1000 szt. oraz w ilościach niestandardowych wykonujemy indywidualnie. Z reguły płyty tłoczone oferujemy w ilościach od 1000 szt. Przy ilości 500 szt. koszt produkcji płyt CD lub DVD tłoczonych jest wyższy niż nagrywanych (wypalanych) z uwagi na konieczność przygotowania matrycy.

 

Ceny kopert kartonowych

Podane ceny są cenami netto w PLN za pojedynczą kopertę kartonową z nadrukiem przy określonym wielkości nakładu. Do ceny netto należy doliczyć podatek VAT wynoszący 23%. Koperty kartonowe drukowane są na kartonie 250-280 g. Ceny dotyczą kopert bez klapki, koperty z płytą CD lub DVD mogą być dodatkowo zafoliowane co stanowi koszt dodatkowy. W ofercie posiadamy także koperty kartonowe z nadrukiem na płyty mini CD i mini DVD o średnicy 8 cm. Mogą być dodatkowo uszlachetnione. Zainteresowanych prosimy o kontakt np. poprzez e-mail lub formularz kontaktowy.

Cennik kopert kartonowych CD

Podane ceny są cenami netto w PLN. Należy doliczyć podatek VAT wynoszący 23%. Prezentowane ceny nie są ofertą handlową w obliczu obowiązujących przepisów prawnych. Wycenę zamówienia w ilościach powyżej 1000 szt. oraz w ilościach niestandardowych wykonujemy indywidualnie.

 

Ceny digipack na płyty CD

Podane ceny są cenami netto w PLN za pojedyncze pudełko kartonowe typu digipack jednołamowe na 1 płytę przy określonej wielkości nakładu i nie zawierają kosztu wyprodukowania płyty. Do ceny netto należy doliczyć podatek VAT wynoszący 23%. Prezentowane ceny nie są ofertą handlową i dlatego przed złożeniem zamówienia należy zapytać o całkowity koszt realizacji zamówienia. Proszę uwzględnić także ewentualny koszt wysyłki zamówienia, który pokrywa klient.

Cennik digipack CD

Podane ceny są cenami netto w PLN i dotyczą digipacków na jedną płytę. Posiadamy w ofercie także digipacki na dwie lub trzy płyty. Należy doliczyć podatek VAT wynoszący 23%. Prezentowane ceny nie są ofertą handlową w obliczu obowiązujących przepisów prawnych. Wycenę zamówienia w ilościach powyżej 1000 szt. oraz w ilościach niestandardowych wykonujemy indywidualnie. Z reguły płyty tłoczone oferujemy w ilościach od 1000 szt. Przy ilości 500 szt. koszt produkcji płyt CD lub DVD tłoczonych jest wyższy niż nagrywanych (wypalanych) z uwagi na konieczność przygotowania matrycy.

 

Ceny pudełek plastikowych na CD i DVD

Podane ceny są cenami netto w PLN za pojedyncze pudełko na płytę z drukowaną wkładką. Do podanej ceny netto należy doliczyć podatek VAT wynoszący 23%. Ceny nie uwzględniają koszu płyty. Pudełka plastikowe z płytą CD lub DVD mogą być zafoliowane co jednak stanowi koszt dodatkowy. Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt np. poprzez e-mail lub formularz kontaktowy.

Cennik pudełek plastikowych CD i DVD

Podane ceny są cenami netto w PLN. Należy doliczyć podatek VAT wynoszący 23%. Prezentowane ceny nie są ofertą handlową w obliczu obowiązujących przepisów prawnych. Wycenę zamówienia w ilościach powyżej 500 szt. oraz w ilościach innych niż w tabeli wykonujemy indywidualnie.

 

Ceny okładek ekopak na płyty CD

Poniższe ceny są cenami netto w PLN za pojedyncze pudełko ekopak na płytę CD lub DVD i nie zawierają podatku VAT. Ekopak może zawierać kieszonkę na jedną lub dwie płyty. Może też zawierać kieszonkę na książeczkę. Dodatkowo ekopaki mogą być uszlachetnione lub pakowane foliowo.

Cennik okładek ekopak CD

 

Biuro:


ul. Morelowa 3/17; 80-174 Gdańsk

Zadzwoń:


793 533 315

Napisz:


biuro.velin@gmail.com